Projekt Grantowy „ASYSTENT UCZNIA O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH ASPE”

Nawigacja

PROFIL SZKOŁY STATUT SZKOŁY KONKURSY SPORT

O SZKOLE

SPORT

 

SPORT SZKOLNY

 


NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
 

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.P.

NAZWA KONKURSU

MIEJSCE

SZCZEBEL

DATA

Dziewczyny rocznik 2007 i młodsze

1.

Koszykówka zawody

III miejsce

zawody miejskie

26.11.2019 r.

2.

Piłka nożna zawody

IV miejsce

zawody miejskie

16.10.2019 r .

3.

Bieg przełajowy

IV miejsce

zawody miejskie

24.09.2019 r .  

4.

Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

III miejsce

zawody miejskie

10.12.2019 r.

5.

Piłka ręczna

II miejsce

zawody miejskie

05.02.2020 r.

6.

Tenis stołowy

I miejsce

zawody miejskie

11.12.2019 r.

Dziewczyny rocznik 2005-2006

7.

Koszykówka

I miejsce

zawody miejskie

25.11.2019 r .

8.

Koszykówka

IV miejsce

zawody powiatowe

03.032020 r.

9.

Piłka nożna

I miejsce

zawody miejskie

17.10.2019 r.

10.

Bieg przełajowy

III miejsce

zawody miejskie

24.09.2019 r.

11.

Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

I miejsce

zawody miejskie

10.12.2019 r.

12.

Piłka ręczna

II miejsce

zawody miejskie

07.02.2020 r.

13.

Tenis stołowy

II miejsce

zawody miejskie

11.12.2019 r.

14.

Tenis stołowy

VII miejsce

zawody powiatowe

28.02.2020 r.

Drużyna rocznik 2007 i młodsi

15.

Szachy

IV miejsce

zawody miejskie

19.09.2019 r.

                          Drużyna rocznik 2005-2006

 

16.

Szachy

II miejsce

zawody miejskie

19.09.2019 r.

17.

Szachy

VI miejsce

 

18.10.2019 r.

Chłopcy rocznik 2007 i młodsi

18.

Koszykówka

II miejsce

zawody miejskie

26.11.2019 r.

19.

Koszykówka

IV miejsce

zawody powiatowe

27.02.2020 r.

20.

Piłka nożna

III miejsce

zawody miejskie

16.10.2019 r.

21.

Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

III miejsce

zawody miejskie

10.12.2019 r.

22.

Piłka ręczna

II miejsce

zawody miejskie

05.02.2020 r.

23.

Tenis stołowy

II miejsce

zawody miejskie

11.12.2019 r.

Dziewczyny rocznik 2005-2006

24.

Koszykówka

I miejsce

zawody miejskie

25.11.2019 r .

25.

Koszykówka

II miejsce

zawody powiatowe

04.032020 r.

26.

Piłka nożna

III miejsce

zawody miejskie

17.10.2019 r.

27.

Bieg przełajowy

II miejsce

zawody miejskie

24.09.2019 r.

28.

Bieg przełajowy

IX miejsce

zawody powiatowe

04.10.2019 r.

29.

Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

IV miejsce

zawody miejskie

10.12.2019 r.

30.

Piłka ręczna

I miejsce

zawody miejskie

07.02.2020 r.

31.

Piłka ręczna

III miejsce

zawody powiatowe

09.03.2020 r.

32.

Tenis stołowy

II miejsce

zawody miejskie

11.12.2019 r.

33.

Tenis stołowy

IV miejsce

zawody powiatowe

28.02.2020 r.

 

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Szczególne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p.

Nazwa konkursu

Liczba uczniów

Miejsce

Szczebel(gminny/ powiatowy/ ogólnopolski/ międzynarodowy)

 

1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE dziewczęta 2003-2005

6

3

Gminny

 

2

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE chłopcy 2006 i młodsi

6

3

Gminny

 

3

SZACHY drużynowe 2003-2005

4

4

Gminny

 

4

SZACHY drużynowe 2006 i młodsi

3

4

Gminny

 

5

PIŁKA NOŻNA dziewczęta 2003-2005

12

3

Gminny

 

6

PIŁKA NOŻNA dziewczęta 2006 i młodsze

12

1

Gminny

 

7

PIŁKA NOŻNA chłopcy 2003-2005

12

4

Gminny

 

8

PIŁKA NOŻNA chłopcy 2006 i młodsi

12

4

Gminny

 

9

KOSZYKÓWKA dziewczęta 2003-2005

10

1

Gminny

 

10

KOSZYKÓWKA dziewczęta 2006 i młodsze

12

3

Gminny

 

11

KOSZYKÓWKA chłopcy 2003-2005

10

4

Gminny

 

12

KOSZYKÓWKA chłopcy 2006 i młodsi

12

3

Gminny

 

13

PIŁKA  SIATKOWA dziewczęta 2003-2005

12

4

Gminny

 

14

PIŁKA  SIATKOWA dziewczęta 2006 i młodsze

10

4

Gminny

 

15

PIŁKA  SIATKOWA chłopcy 2003-2005

12

4

Gminny

 

16

PIŁKA  SIATKOWA chłopcy 2006 i młodsi

10

4

Gminny

 

17

PIŁKA RĘCZNA dziewczęta 2003-2005

12

2

Gminny

 

18

PIŁKA RĘCZNA dziewczęta 2006 i młodsze

12

1

Gminny

 

19

PIŁKA RĘCZNA chłopcy 2003-2005

12

2

Gminny

 

20

PIŁKA RĘCZNA chłopcy 2006 i młodsi

12

1

Gminny

 

21

LIGA LEKKOATLETYCZNA dziewczęta 2003-2005

12

3

Gminny

 

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA chłopcy 2003-2005

12

3

Gminny

 

22

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY chłopcy 2006 i młodsi

7

2

Gminny

 

23

SIATKÓWKA  PLAŻOWA dziewczęta 2003-2005

2

2

Gminny

 

24

SIATKÓWKA  PLAŻOWA chłopcy 2003-2005

2

3

Gminny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im.Orła Białego w Żywcu
    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Żywcu,
    ul. Niezapominajki 14
    34-300 Żywiec
  • Telefon 33 865 25 79 Fax 33 865 25 76
    Sekretariat 691 240 708
    Bus 1 691 940 807
    Bus 2 691 540 807

Galeria zdjęć